Ohjelma:
VK5

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanantai 27.1
17:30 Vastuunkantajien palaveri
19:00 Vanhimmiston kokous
Tiistai 28.1
19:00 Sanan ja rukouksen ilta, Arto Ojala
Torstai 30.1
18:00 Kuhmoinen, Evankeliumin ilta, Reijo Heikkilä
Perjantai 31.1
17:30 Perjantai-kerho
Sunnuntai 2.2
16:00 Todistuksia ja musiikkia. Yhteiskristillinen musiikkiryhmä, Minna Muje
VK 6

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanantai 3.2
15:00 Kahvia, keskustelua ja ruokakassien jako
Tiistai 4.2
19:00 Sanan ja rukouksen ilta, Eino Santala
Torstai 6.2
10:00 Rukousaamu temppelillä
18:00 Kuhmoinen, Vieraina pastoreita Saksasta sekä                                                      ystäväseurakunnastamme Venäjältä
Perjantai 7.2
17:30 Perjantai-kerho
Sunnuntai 9.2
11:00 Ehtoollisjuhla, Petri Mielonen, Pentti Hyttinen
VK 7

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanantai 10.2
Lauluhetket
14:30 Pihlajakoti
16:00 Visapuisto E-talo
17:00 Pienkodit
Tiistai 11.2
18:00 Raamattukoulu, aiheena:
           Jeesuksen ihmeteot Johanneksen evankeliumissa.
           Tapio Kyyhkynen, Arto Ojala
Keskiviiko 12.2
18:00 Kuoroharjoitukset
Torstai 13.2
18:00 Kuhmoinen, Evankeliumin ilta, Kuhmalahden ryhmä
Perjantai 14.2
17:30 Perjantai-kerho
VK 8

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanantai 17.2
15:00 Sanaa, kahvit ja ruokakassien jko
Tiistai 18.2
19:00 Sanan ja rukouksen ilta, Erkki ja Tuija Viertiö
Keskiviikko 19.2
9:00-14:00 Päivätoiminta Terveysaseman ruokalassa
Torstai 20.2
10:00 Rukousaamu temppelillä
18:00 Kuhmoinen, Evankeliumin ilta, Seppo ja Kaija Aaltonen
Perjantai 21.2
17:30 Perjantai-kerho
19:15 Kuoroharjoitukset
Sunnuntai 23.2
16:00 Valmistu Herran kansa, Arto Ojala, Juha ja Minna Muje
VK 9

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanatai 24.2
17:30 Vastuunkantajien palaveri
19:00 Vanhimmiston kokous
Tiistai 25.2
19:00 Sanan ja rukouksen ilta, Reijo Heikkilä
Keskiviikko 26.2
18:00 Yhteiskristillinen naistenilta temppelillä
Torstai 27.2
18:00 Kuhmoinen, Evankeliumin ilta, Veikko Harjula
Perjantai 28.2
EI KERHOA
VK 10

Maanantai-Sunnuntai
9:00- 10:00 Kuhmoinen, rukousaamu joka päivä
Maanatai 2.3
15:00 Kahvia, keskustelua ja ruokakassien jako
Tiistai 3.3
Sanan ja rukouksen ilta, Juha ja Minna Muje
Torstai 5.3
10:00 Rukousaamu temppelillä
18:00 Kuhmoinen, Evankeliumin ilta, Arto Ojala ja Pentti Hyttinen
Perjantai 6.3
17:30 Perjantai-kerho
Sunnuntai 8.3
11:00 Ehtoollisjuhla, Eino Santala ja Reijo Heikkilä
n. 12:30 Padasjoen Helluntailähetys ry:n vuosikokous
.